Afgelopen week mocht ik in gesprek met Jeltine Zijlstra, de initiatiefnemer van de podcast ‘een moedig gesprek.’
Al eerder was ik bij Jeltine aangeschoven samen met een aantal andere vrouwen voor een moedig gesprek.

‘Gewoon’ met vrouwen onder elkaar een paar uur in zachtheid en verstild in gesprek gaan over een bepaald thema.
Echt naar elkaar luisteren en in gesprek ontdekken welke verdieping in jezelf leeft over een bepaald thema.

In een moedig gesprek met elkaar

Want laten we wel wezen, wie heeft er in deze tijd nog ruimte voor een goed gesprek.
We buitelen over elkaar heen met onze meningen, denken ook dat we overal een mening over moeten hebben.
Door onze drukke levens komen we er amper aan toe om naar onze eigen gedachten te luisteren, laat staan deze te delen met anderen.

In die zin vind ik het niet gek dat we jonge moeders met hun telefoon in de hand zien lopen achter de kinderwagen zoals het ook in de podcast ‘een moedig gesprek’ aan de orde komt.

Hoe bijzonder is het om een uurtje in het hier en nu geconcentreerd met elkaar in gesprek te zijn?
Dat zou toch eigenlijk meer ‘normaal’ mogen zijn?

We spraken verder in deze podcast over:

  • man-vrouw verschillen in jezelf
  • mijn geschiedenis
  • trouw blijven aan jezelf,
  • de rol van pijn
  • moeders in deze tijd
  • en nog veel meer

Het was een bijzonder verstild gesprek.

Luister je mee in deze podcast?

Meer ontdekken over een goed en moedig gesprek?

We spreken onder andere over de opleiding tot kindercoach.
Je kunt je hier opgeven voor die opleiding.

Om een waarachtig gesprek met ouders te leren voeren, heb ik een uitgebreide opleiding ‘het oudergesprek’ voor je ontwikkeld. Je kunt via deze link direct starten met deze opleiding ‘het oudergesprek.’

Zoek je een kort college over een handige route om een goed gesprek te voeren? Geef je dan op en volg direct het online college ‘werken met het werkmodel’ voor een mooie gespreksroute.

Wil je een mooi en moedig gesprek met je puber voeren? Volg dan de workshop ‘een goed gesprek met je puber’


Je las een blogartikel van Tea Adema…

…jouw ‘doe het zelf’ hulp voor kinderen en opvoeden.
Vakkundig, professioneel en vanuit tientallen jaren praktische  ervaring.
Lees verder…..

Wil je wekelijks nieuwe inspiratie ontvangen?