Ik leer leren, versterk executieve functies en leerplezier

Ik leer leren geeft je de tools om negatieve leerpatronen te doorbreken.
Deze training en de bijbehorende workshops zijn ontwikkeld door kindercoach en opleider Tea Adema en worden sinds 2013 succesvol ingezet op basisscholen, middelbare scholen, mbo’s en hbo’s.

Je krijgt een stap‑voor‑stap handleiding, werkvormen en duidelijke video’s, zodat je het geleerde direct kunt toepassen zowel individueel, in kleine groepen of met de hele klas.

Wist je dat er coaches en begeleiders in het VO zijn die mede dankzij het geven van de trainingen en workshops Ik leer leren een vast contract krijgen?
Omdat de leerlingen het na de trainingen zo goed doen?

Workshops voor specifieke problemen

Naast de basistraining Ik leer leren kun je kiezen uit vier korte workshops.
Elke workshop behandelt één specifiek thema en biedt een uitgewerkt programma met werkvormen, tests en werkboeken.
Je ontvangt nu 50% korting op de workshops.

Wat de training en de workshops je opleveren:

  • Concentratieproblemen bestaan niet: je ontdekt waar je het ergens anders moet oplossen
  • Je stopt met faciliteren van faalangst en zet de leerling aan om aan de bak te gaan in plaats van de problemen te vergroten door vermijdingsgedrag
  • Je hebt veel plezier met leerlingen doordat ze ontdekken hoe ze hun executieve functies in het dagelijks leven uitbouwen
  • Je trapt niet meer in de smoesjes, maar daagt uit met een grote glimlach
  • Je leert alle voordelen van elegant communiceren waardoor je leerlingen mentaal veel sterker worden
  • Je gaat werken met een doeltreffende interventie om motivatieproblemen te tackelen
  • En… je krijgt veel praktische werkvormen voor theoretische en praktisch ingestelde leerlingen om hun leerplezier te vergroten.

Voordelen voor jou als professional

  • Direct toepasbaar: geen theorie om in te blijven hangen en direct morgen al aan de slag.
  • Praktisch naslagwerk: alle materialen blijven online beschikbaar, zodat je telkens kunt teruggrijpen.
  • Flexibel: volg de training waar en wanneer het jou uitkomt, in jouw tempo en bekijk voor de les nog even extra een video.
  • Bewezen effectief: meer dan 3.500 trainers gebruiken dit programma en melden betere leerresultaten en minder strijd.
  • Versterk je professionaliteit: vergroot je repertoire in leer- en gedrag coaching, wat jou als leraar, mentor of coach onderscheidend maakt.

Wil je extra begeleiding om de training te leren geven?
Je kunt kiezen voor de basistraining Ik leer leren inclusief live Zoomsessies om casussen te bespreken en feedback te krijgen.
Meld je hieronder aan en start direct.

Train de trainer
Ik Leer Leren

Leren en gedrag - Weerbaar Communiceren

Weerbaar communiceren

Workshop: Motivatie verhogen

Workshop Toets & Examen voorbereiding

Workshop: Plannen & Uitvoeren